קייטרינג לאירוע קוקטייל – לחגוג בסטייל

מזה מספר שנים שאירועי קוקטייל הם הדבר החם בתחום האירועים. הסיבה לכך היא שילוב מנצח של מראה יוקרתי, נוחות ואפשרות לטעום מגוון רחב של מנות גורמה מיוחדות.

המנות המוגשות בתפריט אירועי קוקטייל הן קטנות ומעודנות, חלקן מסגננות מנות מוכרות ואהובות, בעוד אחרות משלבות בין טעמים מפתיעים ובלתי מוכרים. עיצובן של המנות מקנה להן סטייל יוקרתי שירשים גם את האורחים המנוסים ביותר.

שלושה סודות לאירוע קוקטייל מוצלח

כשמדובר במנות קוקטייל קטנות, כל ביס קובע. לכן המפתח הראשון הוא חומרי גלם איכותיים. אנחנו באנדיב קייטרינג מקפידים על מרכיבים טריים באיכות הגבוהה ביותר. הסוד השני הוא הרכבה נכונה של המנות: אנחנו דואגים לשמור על איזון נכון בין מקוריות במראה, בחומרים ובטעמים, לבין יצירת מנות אהובות ופופולריות בקרב האורחים. האלמנט השלישי הוא צורת ההגשה. כשעושים זאת נכון, מנות קוקטייל הן יצירות אומנות קטנות, שחבל היה לאכול אותן, אלמלא היו טעימות כל כך. הניסיון והמיומנות של השפים שלנו מבטיחים לכם אירוע שהוא תאווה לעיניים – ותאווה לחיך.

קוקטייל בחיק הטבע – יש חיה כזאת

כשחושבים על אירוע קוקטייל, מקובל לדמיין לאונג' יוקרתי או אירועים מטופח, אבל האפשרויות הן מגוונות הרבה יותר. לאנדיב קייטרינג יש ניסיון רב בהפקת אירועים בשטח, והאלגנטיות של מנות הקוקטייל משתלבת נהדר עם פיקניק בחיק הטבע או עם מסיבה על חוף הים.

אנדיב קייטרינג פועל בכל הארץ, מדן ועד אילת

מתלבטים בין סגנונות שונים? לא בטוחים אם קייטרינג קוקטייל מתאים לאירוע שלכם? דברו איתנו עכשיו בטלפון 052-8327840 ונעזור לכם להחליט!