קייטרינג בטבע – כשיופי פוגש טעם

יש לנו ארץ יפה ונהדרת, ואין כמו לשלב את יופיו של הטבע עם היופי שמקרינים אנשים שמחים. אנחנו מזמינים אתכם לאתגר אותנו בבחירת המיקום שלכם, ומבטיחים לכם שילוב מושלם בין הפסטורליות המקומית לפאר וההדר של אירוע בלתי נשכח.

הפקת אירוע בשטח – עושים זאת נכון

כשעובדים בשטח, מילת המפתח היא יסודיות. יש לנו ניסיון רב שנים בהפקת אירועי קייטרינג בטבע, היכרות מעמיקה עם השטח והאתגרים שהוא מציב וברשותנו כל הציוד הנחוץ. כשמתכננים נכון, ההפקה הופכת לשקופה, וכל מה שהאורחים שלכם יראו תהיה המסיבה המרהיבה שלכם.

מגורמה ועד אסאדו – לאכול בסטייל בחיק הטבע

לא שכחנו את השחקן הראשי בקייטרינג – האוכל המשובח. אירועים בשטח הם הזדמנות מצוינת להרכיב תפריט ייחודי שישתלב עם הטבע, כמו חגיגת בשרים מפנקת על הגריל, דוכני מזון ייחודיים או תפריט פינגר פוד מפנק. מבחינתנו גם במרחבים הפתוחים, אין צורך לוותר על היוקרה.

טיפים חשובים לאירוע קייטרינג בשטח

ראשית, צריך להחליט היכן לערוך את האירוע. זכרו לברר אם המקום שבחרתם מאפשר קיום אירועים. לאחר מכן, יש לבחור חברת קייטרינג. חשוב לבחור בחברה עם ניסיון שטח. מלצר שרגיל לעבוד באולם, יתפקד פחות טוב בשטח. והדבר נכון לגבי כל העוסקים במלאכה. דברו עם אנשי חברת הקייטרינג – קשר טוב הוא מפתח לאירוע מוצלח, ושיחה עניינית היא כלי לבדיקת בקיאות של בעל המקצוע.

אנדיב קייטרינג פועל בכל הארץ, מדן ועד אילת.

מתלבטים לגבי אירוע קייטרינג בטבע? שאלות טכניות? רוצים להרכיב תפריט?

התקשרו עכשיו 052-8327840 ונשמח לעמוד לשירותכם לייעוץ ללא התחייבות.